Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín

Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Výhody: autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova a kroužek modelingu. V zázemí školy je školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Hálkova 42, Jihlava - Helenín. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 567 584 121.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
Hálkova 42, Jihlava - Helenín, Vysočina
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
ŘeditelMgr.FrantišekČíhal
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce