Střední zdravotnická škola a

Střední zdravotnická škola a je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků a zdravotnický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Dvořákova 4, Žďár nad Sázavou.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 566 623 446.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a
Střední zdravotnická škola a
Dvořákova 4, Žďár nad Sázavou, Vysočina
Webové stránkyStřední zdravotnická škola a
ŘeditelRNDr. Marie Vystrčilová
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce