Střední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava

Střední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava je humanitně zaměřená škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, bruslení a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a střední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava pořádá pro studenti školu v přírodě.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a hřiště. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Karoliny Světlé 2, Jihlava. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 567 587 412.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava
Střední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava
Karoliny Světlé 2, Jihlava, Vysočina
Webové stránkyStřední zdravotnická škola škola, odborná služeb Jihlava
ŘeditelMgr. Libor Fasora
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce