ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola je jazyková škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, knihovna a školní dvůr.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola má zahradu. ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i hřiště, bazén, posilovna, ledová plocha a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče.

Přístup na internet je možný přes WiFi, v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Smiřických 740, Náchod. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Petra Hornychová. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 491 426 893.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola
ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola
Smiřických 740, Náchod, Královéhradecký
Webové stránkyACADEMIA MERCURII soukromá střední škola
ŘeditelMgr. Dana Jarolímová
ZřizovatelPetra Hornychová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce