Gymnázium a střední odborná škola pedagogická

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz, bruslení a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy, knihovna a učebna výtvarné výchovy. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, hudební výchova, tanečky a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Kumburská 740, Nová Paka.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 493 721 320.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Kumburská 740, Nová Paka, Královéhradecký
Webové stránkyGymnázium a střední odborná škola pedagogická
ŘeditelMgr. Pavel Matějovský
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce