Gymnázium Boženy Němcové

Gymnázium Boženy Němcové je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je hudební výchova, literárně dramatický kroužek a keramika. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 495 514 691.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Boženy Němcové
Gymnázium Boženy Němcové
Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyGymnázium Boženy Němcové
ŘeditelMgr. Jan Štěrba
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce