Gymnázium

Gymnázium je jazyková škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole posilovna, sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například jazyková učebna, knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky a učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici literárně dramatický kroužek, výuka jazyků, sport, keramika, hudební výchova a přírodovědný kroužek.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je nám. Odboje 304, Dvůr Králové nad Labem. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 499 320 188.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
nám. Odboje 304, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Martina Kubíková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce