Gymnázium Jaroslava Žáka

Gymnázium Jaroslava Žáka je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a gymnázium Jaroslava Žáka má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna, sportovní areál, bazén a ledová plocha. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Lužická 423, Jaroměř. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 491 812 498.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Jaroslava Žáka
Gymnázium Jaroslava Žáka
Lužická 423, Jaroměř, Královéhradecký
Webové stránkyGymnázium Jaroslava Žáka
ŘeditelMgr. Karel Hübner
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce