Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Pro sportující děti je ve škole hřiště a sportoviště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky.

Adresa školy je Komenského 77, Nový Bydžov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 495 490 377.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Komenského 77, Nový Bydžov, Královéhradecký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Lukáš Rosůlek
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce