Hotelová škola Hradec Králové

Hotelová škola Hradec Králové je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a školní dvůr.

Hotelová škola Hradec Králové má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna zeměpisu a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Československé armády 274/55, Hradec Králové.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je RES. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 495 592 288.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola Hradec Králové
Hotelová škola Hradec Králové
Československé armády 274/55, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyHotelová škola Hradec Králové
ŘeditelPaedDr. Petr Hájek
ZřizovatelRES, společnost s ručením omezeným
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce