Masarykova obchodní akademie

Masarykova obchodní akademie je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, bazén, posilovna, ledová plocha a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků a technický kroužek.

Škola poskytuje navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je 17. listopadu 220, Jičín. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 493 532 515.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Masarykova obchodní akademie
Masarykova obchodní akademie
17. listopadu 220, Jičín, Královéhradecký
Webové stránkyMasarykova obchodní akademie
ŘeditelIng. Jiří Tajč
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce