Obchodní akademie T. G. Masaryka

Obchodní akademie T. G. Masaryka je jazyková škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna, hřiště a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna dějepisu a učebna fyziky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, hudební výchova, tanečky a výuka jazyků. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 522, Kostelec nad Orlicí. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 494 942 400.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie T. G. Masaryka
Obchodní akademie T. G. Masaryka
Komenského 522, Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký
Webové stránkyObchodní akademie T. G. Masaryka
ŘeditelMgr. Václav Pavelka
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce