První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové

První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové je jazyková škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz a bruslení.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a první soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové má zahradu. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu a učebna zeměpisu.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a informatika. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Brandlova 875, Hradec Králové.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je PhDr. Ladislav Bartůška. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale žáci mají možnost získat stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 495 543 141.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Brandlova 875, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyPrvní soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
ŘeditelPhDr. Ladislav Bartůška
ZřizovatelPhDr. Ladislav Bartůška
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce