Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN

Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN je jazyková škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, školní dvůr a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici přírodovědný kroužek.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Na Tobolce 389, Jičín. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Stanislav Altman.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium. Školní telefonní číslo je +420 493 535 618.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN
Na Tobolce 389, Jičín, Královéhradecký
Webové stránkySoukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN
ŘeditelMgr. Renata Motyčková
ZřizovatelStanislav Altman
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce