Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie

Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie je humanitně zaměřená škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a lyžařský kurz.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, učebna informatiky a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport a hudební výchova.

Přístup na internet je možný na počítačích ve škole. Adresa školy je Kladská 335, Náchod. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Tuto školu zřizuje Českobratrská církev evangelická. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 491 426 044.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie
Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie
Kladská 335, Náchod, Královéhradecký
Webové stránkyStřední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie
ŘeditelMgr. David Hanuš
ZřizovatelČeskobratrská církev evangelická
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce