Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Střední průmyslová škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Hradební 1029, Hradec Králové. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 495 513 391.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Hradební 1029, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelPaedDr. Pavel Jankovský
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce