Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, hřiště, herna a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, střední škola pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, hudební výchova, technický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Husovo nám. 1218, Nové Město nad Metují. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 491 474 022.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Husovo nám. 1218, Nové Město nad Metují, Královéhradecký
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelPaedDr. Olga Talášková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce