Střední škola aplikované kybernetiky

Střední škola aplikované kybernetiky je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén, posilovna, ledová plocha a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Hradecká 1151, Hradec Králové. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Martina Langová. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 495 518 777.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola aplikované kybernetiky
Střední škola aplikované kybernetiky
Hradecká 1151, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola aplikované kybernetiky
ŘeditelIng. Jan Lang
ZřizovatelMartina Langová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce