Střední škola Daneta

Střední škola Daneta je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, plavání a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a součástí školy je zahrada. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna.

Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nerudova 1180, Hradec Králové. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Zřizovatelem soukromé školy je Věra Kosinová. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 495 535 955.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Daneta
Střední škola Daneta
Nerudova 1180, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola Daneta
ŘeditelMgr. Monika Bourová
ZřizovatelVěra Kosinová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce