Střední škola

Střední škola je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, výlety, besídky, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, lyžařský kurz, hřiště, školní dvůr, herna a knihovna.

Střední škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a má zahradu. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, knihovna, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, učebna biologie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna hudební výchovy. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, keramika, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek, rukodělný kroužek, zdravotnický kroužek a turistický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Štefánikova 549, Hradec Králové. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 495 272 398.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Štefánikova 549, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelMgr., Bc. Iva Rindová
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce