Střední škola informatiky a služeb

Střední škola informatiky a služeb je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá rukodělný kroužek, sport, informatika, výuka jazyků, keramika, technický kroužek a turistický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je E. Krásnohorské 2069, Dvůr Králové nad Labem. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 499 622 215.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky a služeb
Střední škola informatiky a služeb
E. Krásnohorské 2069, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola informatiky a služeb
ŘeditelMgr. Petr Vojtěch
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce