Střední škola profesní přípravy

Střední škola profesní přípravy je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a turistický kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je 17. listopadu 1212, Hradec Králové. Škola poskytuje střední vzdělání s výučním listem. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 495 000 666.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola profesní přípravy
Střední škola profesní přípravy
17. listopadu 1212, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola profesní přípravy
ŘeditelPaedDr. Libor Mojžíš
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce