Střední škola řemeslná

Střední škola řemeslná je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a stáže ve spolupracujících firmách. Součástí školy je i posilovna a sportoviště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola pořádá exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport a hudební výchova. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Studničkova 260, Jaroměř. Škola poskytuje střední vzdělání s výučním listem. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 491 812 425.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola řemeslná
Střední škola řemeslná
Studničkova 260, Jaroměř, Královéhradecký
ŘeditelMgr. Jitka Kočišová
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce