Střední škola

Střední škola je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, lyžařský kurz a školní dvůr. Součástí školy je i sportoviště.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a tanečky. V zázemí školy je družina. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Kolowratská 485, Rychnov nad Kněžnou.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 494 534 203.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Kolowratská 485, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelMgr. Monika Čapková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce