Střední škola služeb

Střední škola služeb je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a bruslení.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Velká 3/64, Pouchov, Hradec Králové. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 495 212 860.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola služeb
Střední škola služeb
Velká 3/64, Pouchov, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola služeb
ŘeditelPhDr. Helena Matyková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce