Střední škola Speciální

Střední škola Speciální je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, plavání, školní dvůr, hřiště a knihovna. Součástí školy je i hřiště, sportoviště, posilovna a sportovní areál.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Střední škola Speciální má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, literárně dramatický kroužek a turistický kroužek. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Hradecká 1231, Hradec Králové. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 495 514 814.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Speciální
Střední škola Speciální
Hradecká 1231, Hradec Králové, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola Speciální
ŘeditelPaedDr. Pavel Svoboda
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce