Střední škola

Střední škola leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna praktického vyučování, učebna výtvarné výchovy a knihovna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a tanečky. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Horská 160, Trutnov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 499 733 386.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Horská 160, Trutnov, Královéhradecký
ŘeditelMgr. Jaromír Vašíček
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce