Střední škola vizuální tvorby

Střední škola vizuální tvorby je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a bruslení.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, střední škola vizuální tvorby pořádá pro studenti školu v přírodě a součástí školy je zahrada. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a rukodělný kroužek. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Černilovská 7, Hradec Králové - Rusek. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Miroslav Jindra. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Školní telefonní číslo je +420 495 221 811.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola vizuální tvorby
Střední škola vizuální tvorby
Černilovská 7, Hradec Králové - Rusek, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola vizuální tvorby
ŘeditelIng. Mgr. Milan Jedlička
ZřizovatelIng. Miroslav Jindra
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce