Střední škola zemědělská ekologická střední chladicí klimatizační techniky

Střední škola zemědělská ekologická střední chladicí klimatizační techniky je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

Střední škola pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna praktického vyučování a jazyková učebna.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Komenského 873, Kostelec nad Orlicí.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Královéhradecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 494 323 711.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola zemědělská ekologická střední chladicí klimatizační techniky
Střední škola zemědělská ekologická střední chladicí klimatizační techniky
Komenského 873, Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký
Webové stránkyStřední škola zemědělská ekologická střední chladicí klimatizační techniky
ŘeditelMgr. Yvona Bůžková
ZřizovatelKrálovéhradecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce