Doctrina - Podještědské gymnázium

Doctrina - Podještědské gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Sokolovská 328/17, Liberec XIII-Nové Pavlovice, Liberec.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Doctrina – střední škola. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Vzdělání na této škole je placené. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Školní telefonní číslo je +420 485 123 556.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Doctrina - Podještědské gymnázium
Doctrina - Podještědské gymnázium
Sokolovská 328/17, Liberec XIII-Nové Pavlovice, Liberec, Liberecký
Webové stránkyDoctrina - Podještědské gymnázium
ŘeditelPaedDr. Jaroslava Šiftová
ZřizovatelDoctrina – střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce