Gymnázium a střední odborná škola pedagogická

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek, turistický kroužek a zdravotnický kroužek.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jeronýmova 425/27, Liberec. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 482 771 326.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Jeronýmova 425/27, Liberec, Liberecký
Webové stránkyGymnázium a střední odborná škola pedagogická
ŘeditelMgr. Jaroslav Šťastný
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce