Gymnázium Ivana Olbrachta

Gymnázium Ivana Olbrachta je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště, sportoviště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, jazyková učebna, učebna chemie, učebna informatiky a učebna fyziky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, technický kroužek, přírodovědný kroužek a turistický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nad Špejcharem 574, Semily. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 481 622 544.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Ivana Olbrachta
Gymnázium Ivana Olbrachta
Nad Špejcharem 574, Semily, Liberecký
Webové stránkyGymnázium Ivana Olbrachta
ŘeditelPhDr. Jindřich Vojta
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce