Integrovaná střední škola

Integrovaná střední škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a lyžařský kurz. Pro sportující děti je ve škole hřiště a posilovna.

Střední škola pořádá exkurze a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a informatika. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je 28. října 607, Semily. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 481 622 581.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Integrovaná střední škola
Integrovaná střední škola
28. října 607, Semily, Liberecký
Webové stránkyIntegrovaná střední škola
ŘeditelMgr. Jiří Malý
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce