Integrovaná střední škola

Integrovaná střední škola je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, stáže ve spolupracujících firmách, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Integrovaná střední škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportovní areál, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna praktického vyučování, knihovna a učebna fyziky. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, technický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Dr. Farského 300, Vysoké nad Jizerou. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 481 593 900.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Integrovaná střední škola
Integrovaná střední škola
Dr. Farského 300, Vysoké nad Jizerou, Liberecký
Webové stránkyIntegrovaná střední škola
ŘeditelIng. Markéta Zelinková
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce