Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, lyžařský kurz, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, hřiště, herna, školní dvůr a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a součástí školy je zahrada. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna chemie, učebna biologie, učebna zeměpisu, učebna dějepisu, učebna praktického vyučování, učebna fyziky a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, literárně dramatický kroužek, tanečky, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, turistický kroužek, informatika a technický kroužek.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je náměstí Osvobození 422, Česká Lípa. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 778 544 002.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
náměstí Osvobození 422, Česká Lípa, Liberecký
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Rostislav Lád
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce