Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, posilovna, ledová plocha a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Zborovská 519, Turnov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 481 350 011.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Zborovská 519, Turnov, Liberecký
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Eva Antošová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce