Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední odborná škola a střední odborné učiliště má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna, hřiště a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport a přírodovědný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je 28. října 2707, Česká Lípa. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 481 131 050.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
28. října 2707, Česká Lípa, Liberecký
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště
ŘeditelMgr. Hana Kubátová Ortová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce