Střední odborná škola obchodní

Střední odborná škola obchodní je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Střední odborná škola obchodní má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a má zahradu. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna a učebna informatiky.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Broumovská 839, Liberec 6. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Soňa Havelková. Ve škole se hodnotí známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 482 750 141.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola obchodní
Střední odborná škola obchodní
Broumovská 839, Liberec 6, Liberecký
ŘeditelIng. Soňa Havelková
ZřizovatelIng. Soňa Havelková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce