Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a hřiště. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici technický kroužek, sport, informatika a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Havlíčkova 426, Česká Lípa.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 487 833 123.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Havlíčkova 426, Česká Lípa, Liberecký
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelIng. Petr Veselý
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce