Střední průmyslová škola textilní

Střední průmyslová škola textilní je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá kroužek modelingu, kroužek návrhářství, technický kroužek a rukodělný kroužek.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Tyršova 1, Liberec. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 485 110 096.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola textilní
Střední průmyslová škola textilní
Tyršova 1, Liberec, Liberecký
ŘeditelMgr. Petr Luksch
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce