Střední škola Masarykova Tanvald

Střední škola Masarykova Tanvald je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, knihovna a hřiště.

Střední škola Masarykova Tanvald má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole posilovna, sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a výuka jazyků. Ve škole funguje družina a školní klub. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Školní 416, Tanvald. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Město Tanvald je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 483 394 351.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Masarykova Tanvald
Střední škola Masarykova Tanvald
Školní 416, Tanvald, Liberecký
Webové stránkyStřední škola Masarykova Tanvald
ŘeditelMgr. Jana Duňková
ZřizovatelMěsto Tanvald
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce