Střední škola mezinárodního obchodu

Střední škola mezinárodního obchodu je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště, bazén a sportovní areál.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a střední škola pořádá exkurze. Střední škola mezinárodního obchodu má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna, jazyková učebna, učebna dějepisu a učebna zeměpisu.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Horní náměstí 15, Jablonec nad Nisou.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 483 312 364.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola mezinárodního obchodu
Střední škola mezinárodního obchodu
Horní náměstí 15, Jablonec nad Nisou, Liberecký
Webové stránkyStřední škola mezinárodního obchodu
ŘeditelMgr. Jiří Kabelka
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce