Střední škola právní - Právní akademie

Střední škola právní - Právní akademie je humanitně zaměřená škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz a knihovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna zeměpisu.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Dr. Milady Horákové 447/60, Liberec 7. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Josef Honzejk. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 485 131 035.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola právní - Právní akademie
Střední škola právní - Právní akademie
Dr. Milady Horákové 447/60, Liberec 7, Liberecký
ŘeditelIng. Josef Honzejk
ZřizovatelIng. Josef Honzejk
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce