Střední škola řemesel a služeb

Střední škola řemesel a služeb je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a mezinárodní spolupráce se školami.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi. Adresa školy je Smetanova 66, Jablonec nad Nisou. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 483 320 803.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola řemesel a služeb
Střední škola řemesel a služeb
Smetanova 66, Jablonec nad Nisou, Liberecký
Webové stránkyStřední škola řemesel a služeb
ŘeditelMgr. Martin Kubáč
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce