Střední škola sklářská

Střední škola sklářská je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz a školní dvůr.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Střední škola sklářská má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, tanečky, přírodovědný kroužek, informatika a literárně dramatický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Wolkerova 316, Nový Bor. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 487 712 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola sklářská
Střední škola sklářská
Wolkerova 316, Nový Bor, Liberecký
Webové stránkyStřední škola sklářská
ŘeditelPaedDr. Ilona Jindrová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce