Střední uměleckoprůmyslová škola a

Střední uměleckoprůmyslová škola a je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i hřiště.

Specializované učebny jako například učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je keramika, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Horní náměstí 1, Jablonec nad Nisou. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 483 312 805.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola a
Střední uměleckoprůmyslová škola a
Horní náměstí 1, Jablonec nad Nisou, Liberecký
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola a
ŘeditelMgr. Bc. Martina Picko Baumannová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce