Střední uměleckoprůmyslová škola a

Střední uměleckoprůmyslová škola a je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, plavání a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, učebna výtvarné výchovy, knihovna, učebna informatiky a učebna dějepisu. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, keramika a rukodělný kroužek.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole, přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Skálova 373, Turnov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Liberecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 481 321 232.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola a
Střední uměleckoprůmyslová škola a
Skálova 373, Turnov, Liberecký
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola a
ŘeditelIng. Jana Rulcová
ZřizovatelLiberecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce