Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a sportovní areál.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika a informatika. Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Mírová 1442, Karviná - Nové Město. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 596 311 197.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Mírová 1442, Karviná - Nové Město, Moravskoslezský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Miloš Kučera
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce