Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna biologie a učebna chemie.

Gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Smetanův okruh 2, Krnov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 554 610 664.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Smetanův okruh 2, Krnov, Moravskoslezský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Vladimír Schreier
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce