Gymnázium Olgy Havlové

Gymnázium Olgy Havlové je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. V zázemí školy je školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 596 953 670.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Olgy Havlové
Gymnázium Olgy Havlové
M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, Moravskoslezský
Webové stránkyGymnázium Olgy Havlové
ŘeditelMgr. Jana Huvarová
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce